از من گفتن

دانلود فیلم و سریال دانلود فیلم و سریال

_یه سری چیزا اونقدری مهمه که تکرار باعث می شه هم مهم بودنش یادت بمونه وهم اینکه یه وقت یادت نره !.

_ادم ها قرار نیست مثل خود ادم باشن.واینکه قرار نیست هرچی استثنا هست سرراه ادم قرار بگیره.

_اینکه ادم فک کنه همه مثل اون فکر نمیکنن ورفتار مشابهی ندارند واینکه یه استثنا بصورت کاملا استثنایی سر راه ادم قرار می گیره واکثر موارد موارد اطرافمون از یه قاع ه  کلی تبعیت میکنه.

_یه مدت فکر می کردم همه عین خودم فک می کنن ورفتار نشون میدن .اینکه چون خودم فلان مورد استثنا رو تجربه کردم پس این مورد هم می تونه استثنا باشه.نه هیچکدومش نیست.

_وقتی به گوشم رسید  " ن " دختر پولدار شهرستانیه که با تفاوت سنی زیاد اونم تو این شرایط زن  " ه " شده اولش همون اول اولش که بخاطر یه مسئله شخصی به فکر فرو رفتم .بعدش درجا گفتم حتما اما اگری تو کار هست .

_یادتون باشه اما واگرها هیچوقت صددرصد منفی نیستن .برام جالب بود تو این شرایط یکی با ده دوازده سال فاصله سنی با مثلا پولداریش بیاد وزن کسی بشه که نه تحصیلاتش درحد اونه نه مال واموالش.

_این دید یعنی نه اینکه دید منفی داشته باشی ...اصلا ...یعنی دید منطقی داشته باشی.اونقدری نگذشت که کلی اما واگر تو این ازدواج به چشممون خورد ! تازه اونم با کلی دقت که طرفین داشتن که مثلا موردشون لو نره .برای من وماها که مهم نیست .ولی مساله اینه یه عده راحت گول میخورن .یه عده فقط یه زمان کوتاه از زندگی یه نفررو می بینن ومتاسفانه یه عده این وسط هم برای چیز نداشته میاد قمپز؟ درمیارن وچشم وهمچشمی ها شروع می شه سر چیز نبوده !

_برای من نه مال واموال نه تحصیلات نه زندگی دیگران مهمه .اگه یه چیزی خیلی برام مهم باشه برای رسیدن بهش تلاش می کنم شاید یه الگو برتر رو هم انتخاب کنم وتا رسیدن به سطح الگو تلاش کنم .ولی اصلا توش حسادت وچشم هم چشمی ندارم .رقابت چرا. ولی حتی  غبطه هم نمیخورم .اگه چیزی هست که من بتونم به دستش بیارم خووو به دستش میارم واین غبطه خوردن نداره.

_خواستم بگم بدون داشتن یه دید منفی، هیچ کسی رو عین خودتون نبینید وهیچ وقت هم فک نکنید طرف با اون همه اما واگر می توهه یه استثنا باشه.

_وقتی یکی با فاصله سنی نزدیک به بیست _ حالا شاید دوسه سال کمتر _ میاد همسر یکی می شه که نه پولداره نه شاخصه که حداقل بگی بخاطر پول بوده .زود نگید حتما عاشق هم بودند وهمدیگررو دوست داشتن _ این یه استثنا ست اخه _ حتما طرف یه موردی داشته که صد البته این مورد لزوما مورد بدی هم نیست ._ این فقط یه مثال بود _

_من هیچوقت هیچوقت همچین مواردی رو باور نمی کنم .حتی اگه برفرض محال از رو عاشقی باشه عاشقی که توش عقل نباشه محکوم به شکسته .حالا هی بگید ادم عاشق عقل نداره ....چرا داره .من دیدم که می گم داره .این حرفا فقط رد گمی کنیه ودل خوش کنک .که طرف از زیر بی عقلی خودش شونه خالی کنه .همین وبس .

مشخصات

• منبع: http://ladyhome1.persianblog.ir/post/1053
  • کلمات کلیدی: استثنا ,باشه ,مورد ,اینکه ,داشته ,حتما ,داشته باشی ,استثنا باشه ,قرار نیست
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها