(بدون عنوان)

دانلود فیلم و سریال دانلود فیلم و سریال

_ هفته های لعنتی که خیلی زود دارن تموم می شن. انگار نمی فهمن الان خوبه کش بیان ودراز بشن .

_شب جمعه که عروسی نرفتم وگلپسر هم به هیچ نوع ددر دونفره ایی رضایت نداد وگفت حتما باید باهاش دونفرادم بزرگ باشن !! موندم که چیکارکنم؟ حتی به شهربازی رفتن هم نه گفته بود.

_مادرهمسری گفت احتمالا برای 18 ام مهمونی عصرونه !! بچه نوه اش دعوتیم .خخخ اینا رسم شام دادن ندارن کلا.هیچی نگفتم .چون دعوت بشم نمیرم ومی گم یه روز بعدشی یا قبلش میام اونجا .شاید بگه تو به بقیه چیکارداری برای اونم جواب دندون شکنی دارم .تو مهمونی که یه مهمون دیگه بخاد برای من قروقمیش بیاد وبی احترامی کنه نباید رفت .

_موهای کوچولو کوچولو سفید از فرق سرم نیش زده !! غمگین نیستم چون طبیعیه .یه رنگ تو خونه دارم اونو بزنم .دیگه فقط رنگ دو  یا مشکی پرکلاغی خواهم زد.وبرای تنوع هایلات های قرمز اتشین .

_اونقدر کارام فشرده ست که میگم من که ناهار اهل خونه رو اماده می کنم وروز یکشنبه دوتا جوجه های خونه امون باهم غذا میخورن .منم تو یونی یه چیزی بخورم واگه ارایشگه قول مساعدداد از همون طرف یه راست برم ارایشگه.

از رنگ مو بهم ریخته حتی درحد یه سانت بدم میاد .رواعصابمه تا یه دست بشه .حالا این سفیدی های نیش زده ام افتاده یه ور دلم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها