....

دانلود فیلم و سریال دانلود فیلم و سریال

_حوصله مهمونی احتمالی پنجشنبه و ندارم ! اونم عصرونه .مگه خانوم واقایون باهم باشن نه اینکه در طبقات جدا.شاید اونجوری برم .هرچند که بیشتر شاید نرم !خخخ.

حوصله دیدن شهناز ودختر تحفه اش رو که انگار از ک ..ن فیل افتادن ندارم .حداقل انتظارم گذاشتن یه احترام معمولیه .باقی کارا پیشکشون.

_خیاط بد قولم هم که مانتو رو به باد داد .مجبور شد بره برای پیش مانتوم دوباره پارچه بگیره .موندم چرا روی یه برگه تروتمیز یادداشت نمی کنه یا حداقل سر وقت به پرو نمی رسونه که یادش نره ؟ بجای ساسون برش داده اونم تا پیین خوو من دوست ندارم دیگه.

بافتمم که دستشه .امروز قرار بود بعد یونی برم پرو که هنوز برش نخورده رو میز کارش بود گفت امشب که عمرا من شبانه برم ولی بهش خبر نمیدم که حداقل ببره.

حوصله سر وکله زدن با این یکی رو ندارم .خوبه گفتم مانتو رو برای یونی میخام .خداروشکر کلاسا تموم شد ومن بدون مانتو رفتم واومدم .

_از بعد کلاس کذایی امروز حالم بد شد .بعد خاب هم یه میگرن شدید گرفتم .من فقط به دنبال پاس کردنم نه معدل داشتن انچنانی ! والا بخدا .

من صرف علاقه درس میخونم اونم با بچه ویه شرایط خاص خونه .باید سر شبهای سیاه امتحانی این بلا سرمون بیاد ؟ اون بگه شش نمره پیش من دارید _ میانترم _ ورو هفت نمره تشریحی هم سخت نمی گیرم .برای اون هفت نمره تستی هم مسئله داریم ما .قطر کتاب رو ببینید دوراز جون لکنت می گیرید.

_پاشدم نیز خیلی حالم خوبه وبه بو حساس نیستم قورمه سبزی برای فردا روبراه می کنم .لوبیاشو خیس کردم والان دارم سبزی تف داده شده اش رو کمی دیگه هم تف می دم که برای صب اماده باشه وسریع بذارم رو گاز.شام داریم باز باید بفکر ناهاربود دیگه .اونم با دل خوشم سر این مسایل الکی .من فقط میخام پاس کنم  ولی نه دیگه اینجوریه.

مشخصات

• منبع: http://ladyhome1.persianblog.ir/post/1056
  • کلمات کلیدی: ندارم ,اونم ,نمره ,مانتو ,حداقل ,حوصله
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها