من الان باید چی بگم ؟

دانلود فیلم و سریال دانلود فیلم و سریال

بچه های بی خاصیت ! والا بخدا.

یه درس وامونده هس بنام تحقیق درعملیات پیشرفته .من تو دوره قبلم تحقیق در عملیات خوندم واتفاقا خیلی خیلی هم توش وارد بودم .ولی این دوتا کتاب چیز دیگه اییه .بحدی که استاد می گفت خیلی بعید می دونه از فلان مبحثش سوال بیاد چون حداقل ده برگه جواب یه ماتریس دو در دوش می شه.

بماند که کلاس دیر تشکیل شد چون استادش ، استاد درس های دیگه هم بوده وسعی شده بوده اون کلاس ها تموم بشن بعد این کلاس گذاشته بشه .

بماند که هفته اول هم گفت خیلی درس سختیه واصلا اونی نیست که بعضی از ماها بعنوان تحقیق در عملیات خوندیمش.

بماند که هفته گذشته هم نیومد.

این هفته هم همه رو گذاشت سر کار وعملا گفت درس نمیده وچند تا مطلبش رو گفت که حتما میاد ورو اونا تمرکز کنیم .نهایت با اصرار من ودوتا دانشجو دیگه که تو اتاقش گیرش اورده بودیم قرارشد هفته بعد بیاد واین مباحثی که گفته خودمون بخونیم رو توضیح بده.

من فقط تعجبم در اینه که ما چند تا بودیم ولی فقط ما سه تا .یعنی همه خیلی راحت وشیک اوکی دادن ورفتن از کلاس بیرون .یعنی همشون بلدن یا بیخیالش شدن ؟.من که تو گروه سوال پرسیدم هیچ کسی جواب نداد بجز همین دونفر .حالا سر کلاس همه یه جورایی انگاربلدن .

موردی که برام پیش اومد رو از یکی پرسیدم که فهمیدم تو گروه بچه ها هم نیست ومشخص بود اینا رو یکی بهش خیلی خوب یاد داده.

من موندم تو این دو هفته که تا شروع امتحان مونده واتفاقا همین درس لعنتی اولین امتحانه ودلم خوش بود با کلاس جلو برم ودرس بخونم وکنارش زبان لعنتی رو .حالا چطوری کتاب به این قطوری رو خودم خودخوان بخونم ؟ در حالی که تو اولین خط هاش می مونم .باید خیلی روش تمرکز بشه تا شاید بعدا کلی خوندن دستگیرم بشه.

ناراحت

مشخصات

• منبع: http://ladyhome1.persianblog.ir/post/1055
  • کلمات کلیدی: خیلی ,کلاس ,هفته ,بماند ,تحقیق
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها