یه شب خوب

دانلود فیلم و سریال دانلود فیلم و سریال

یکی از دلایل کم شدن برنامه تفریح ودورهمی گذاشتن بغیر از تو خونه امون با دوستامون بعد فندق ، نداشتن یه برنامه ریز استخون سبکه!

من وهمسری وهمینطور دوستامون پایه تفریح وخوشگذرونی هستیم بشرطی که یکی برنامه بپچینه.مهسا اینجوری بود. برای اکثر اخر هفته ها برنامه بیرون می ذاشت.یه مدت هم با خانوده ام بودم که اینکار مال برداربزرگم بود.یکی از  دوستای همسری هم قبل از اینکه بره المان کارش گرفتن باغ ومنیج کردن کلی ادم بود.

ولی گروه ما ..نه ...خیلی کم ..بندرت... که بیشتر هم ما وراحیل بودم وتفریح شام خوری اخر هفته.

دیدم که الان دوره امتحاناتمه.دلمم خیلی تنگ شده .همه امون هم بچه دار.یه جا باید انتخاب می شد که علاوه برشام یه جای مناسب برای بچه ها هم باشه.تو تلگرام  صب اس دادم وهردو خانواده قبول کردن .به همین راحتی.خیلی هم از جای جدید خوششون اومد.چون سروصدای بچه ها اذیتمون نمیکرد وشام وچایی هم درکاربود.

هرچند که فندق شبش به اعتراض به باباش گفت فردا به مامانم میگم به دوستش زنگ بزنه واینبارخواست بیاد دخترش رو نیاره.

یه دختربود ودوتا پسر. ولی این دختر خوشگل حسابی پسرای مارو گذاشته بود سرکار.شب خوبی بود.دستم درد نکنه .خخخخ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها